НОВИЙ СТАНДАРТ ЕФЕКТИВНОСТІ В БОРОТЬБІ ПРОТИ ФІТОФТОРОЗУ Й АЛЬТЕРНАРІОЗУ
Ревус® Топ — новий фунгіцид для захисту томатів і картоплі від основних хвороб. Містить дві діючі речовини — мандіпропамід і дифеноконазол.
Одну з діючих речовин — мандіпропамід — частково поглинає листова поверхня, яку він захищає з обох боків, а частково він залишається у восковому шарі листка. Така властивість цієї діючої речовини забезпечує тривалий захист від ураження фітофторозом (до 14 днів) і високу стійкість до змивання опадами. Друга діюча речовина — дифеноконазол — системна, її швидко поглинає листова поверхня і вона розноситься по рослині. Дифеноконазол має сильну лікувальну й профілактичну дію проти альтернаріозу, що запобігає виникненню хвороби навіть після ураження. Крім дії на альтернаріоз і фітофтороз, Ревус® Топ має сильну побічну дію на ризоктоніоз, септоріоз й окремі інші хвороби.
Застосовують Ревус® Топ у кінці цвітіння і на початку бульбоутворення картоплі та на початку зав’язування плодів у томатів після препарату Ридоміл Голд. У цей період уповільнюється активний ріст рослин, триває оновлення листового апарату і виникає загроза поширення розвитку фітофторозу й альтернаріозу.
Максимальна кількість обробок за сезон — 3.
Термін очікування після обробки: 14 днів.

паспорт препарату

Повна назва
Ревус Топ 500 ЕС, к. с.
Препаративна форма
Концентрат суспензії
Вміст діючої речовини
250 г/л мандіпропаміду; 250 г/л дифеноконазолу
Клас токсичності
Класифікація ВООЗ: III
Хімічна група
Манделаміди, триазоли
Упаковка
6 і 12 мл (пакет)

застосування

Культура
Норма витрати
препарату, мл
Норма витрати робочої рідини, л/сотку
Шкідливі об’єкти
12
5
Фітофтороз, альтернаріоз
12
5
Фітофтороз, альтернаріоз

Культури

препарати схожої дії

РЕкомендовано в період застосування

шкідливі об’єкти