Актуальні новини та публікації

Новий інсектицид природного походження для захисту овочевих і плодових культур від лускокрилих шкідників
Городній сезон тільки-но розпочинається, а господарі присадибних ділянок уже дбають про майбутній врожай, насамперед про те, як захистити його від численних хвороб та шкідників. Адже щойно з’являться перші сходи, їх почнуть атакувати різноманітні «вороги». Тому треба якомога раніше розпочати боротьбу з ними, щоб не допустити пошкодження або цілковитого знищення рослин. 
Надійний захист овочевих культур, картоплі й винограду
Усім відомо, що отримати якісний урожай овочевої продукції на городі без застосування засобів захисту рослин неможливо. Скажімо, на невеликих за площею земельних ділянках важко витримувати сівозміну, тому у ґрунті, зазвичай, накопичується цілий симбіоз шкодочинних хвороб. Вони негативно впливають на смакові якості і товарний вигляд овочевої продукції, а їхнє активне паразитування призводить до часткової або повної втрати врожаю.
Селест® Топ – надійний захист від шкідників та хвороб бульб картоплі!
Традиційно картоплю в україні вирощують у приватному секторі. сюди входять дачні, присадибні й невеликі фермерські ділянки площею 1–15 соток, які дають близько 95 % усієї картоплі в країні. таке вирощування популярної культури становить певні труднощі в плані захисту від шкідників і хвороб. розглянемо основні моменти. 
Актара® – універсальний захист
На сьогодні асортимент інсектицидів, які дозволені для роздрібного продажу населенню, налічує більше ніж 30 найменувань, через що досить важко зорієнтуватися. таким чином, перед власниками присадибних ділянок постає питання: який препарат обрати для захисту картоплі, овочевих, декоративних та садових культур від шкідників?
Весняний захист плодових культур на присадибних ділянках
Усі знають, що яблуко з власного саду набагато смачніше, тому майже кожен власник вирощує на своїй присадибній ділянці плодові дерева. та щоб отримати високий якісний урожай, треба подбати і про захист свого саду. особливо це стосується перших весняних захисних робіт, коли формується майбутній урожай. і щороку перед власниками присадибних ділянок постає питання, які препарати застосувати, щоби забезпечити належний захист рослин та отримати гігієнічно чисту продукцію.
Надійний захист овочевих культур та картоплі
Понад 45 % овочів та 90 % картоплі вирощуються на присадибних та дачних ділянках. Основними хворобами овочевих культур та картоплі на присадибних ділянках є гнилі, фітофтороз, альтернаріоз, пероноспороз, борошниста роса, ризоктоніоз та деякі інші. Ці хвороби значною мірою впливають на смакові якості овочів та їх товарний вигляд. За сильного розвитку цих хвороб можна втратити половину, а то й більше врожаю овочевої продукції.
Енжіо® – завжди бездоганний результат!
Кожен дачник знає, що таке боротьба з набридливими шкідливими комахами саду і городу — це і колорадський жук, і попелиці, і хрестоцвіті блішки, і трипси, і багато інших. Найчастіше позбутися цих непроханих гостей дуже важко. Однак рішення є, адже сьогодні на ринку представлено широкий асортимент препаратів для боротьби зі шкідниками.