інсектициди на картоплю

ІНСЕКТИЦИДИ — ХІМІЧНІ РЕЧОВИНИ ДЛЯ БОРОТЬБИ ЗІ ШКІДЛИВИМИ КОМАХАМИ, ЯКІ ЗНИЩУЮТЬСЯ ПРИ БЕЗПОСЕРЕДНЬОМУ КОНТАКТІ З ПРЕПАРАТОМ, З ОБРОБЛЕНОЮ ПОВЕРХНЕЮ РОСЛИН АБО ПРИ ПРОКОВТУВАННІ ПРЕПАРАТУ ПІД ЧАС ЖИВЛЕННЯ ШКІДНИКА. ІНСЕКТИЦИДИ ПОДІЛЯЮТЬСЯ НА КОНТАКТНІ І СИСТЕМНІ ПРЕПАРАТИ
Контактні інсектициди діють при безпосередньому контакті зі шкідниками. Захищаються тільки оброблені частини рослини. Дія контактних інсектицидів великою мірою залежить від погодних умов (опади, високі температури, сонячна інсоляція).
Системні інсектициди поглинаються рослиною і рухаються по судинній системі до наростаючих пагонів. Захисний період цієї групи препаратів набагато довший, ефективність не залежить від погодних умов. Знищення шкідників відбувається переважно в момент живлення комах на оброблених рослинах.
При постійному використанні інсектицидів однієї групи у шкідника може виникати звикання до цього препарату. Тому в період вегетації слід застосовувати препарати різних класів або комбіновані інсектициди, які містять дві різні діючі речовини.
Компанія «Сингента» пропонує для застосування на присадибних ділянках широкий асортимент інсектицидів. Це контактні, системні й комбіновані препарати, внесення яких згідно з нашими рекомендаціями гарантує оптимальний захист від шкідників без негативного впливу на довколишнє середовище, збереження корисної ентомофауни.

оберіть препарат