Енжіо® – завжди бездоганний результат!

Кожен дачник знає, що таке боротьба з набридливими шкідливими комахами саду і городу — це і колорадський жук, і попелиці, і хрестоцвіті блішки, і трипси, і багато інших. Найчастіше позбутися цих непроханих гостей дуже важко. Однак рішення є, адже сьогодні на ринку представлено широкий асортимент препаратів для боротьби зі шкідниками.
Найефективніші засоби — інсектицидні препарати з контактно-кишковою дією. Це означає, що вони знищують шкідників, і коли комахи контактують із препаратом, і коли поїдають оброблені частини рослини. Контактні препарати після обробки залишаються на поверхні листків, а системні проникають усередину рослини, завдяки чому у них висока ефективність дії незалежно від погодних умов.
Проте є й універсальний препарат — Енжіо® від компанії «Сингента». Це надзвичайно потужний системно-контактний інсектицид, до складу якого входять дві діючі речовини. Їх поєднання забезпечує універсальний вплив на шкідників і запобігає звиканню до препарату. Завдяки цьому в Енжіо® розширений спектр знищуваних шкідників, він має побічну дію на дорослі стадії кліщів. Одразу після внесення препарату за рахунок його контактної діючої речовини настає миттєва загибель шкідників (нокдаунефект). Друга діюча речовина — системна — подовжує дію препарату до 20 днів і дозволяє захистити молодий приріст. Ефект Енжіо®, на відміну від інших інсектицидів, спостерігається при підвищених і низьких температурах та в посушливих умовах.
В Енжіо® унікальна препаративна форма — мікрокапсульована водна суспензія, у якій немає агресивних розчинників. Це суттєво знижує ризик подразнення слизових оболонок і шкіри людини, майже повністю усуває запах. Нова препаративна форма містить спеціальні додатки, які покращують покриття оброблюваної листової поверхні та подовжують період дії препарату. Усе це забезпечує набагато вищий ступінь захисту від шкідників порівняно з іншими інсектицидами. Препарат належить до класу помірнотоксичні. Упаковку 3,6 мл розраховано на обробку двох соток. Залежно від марки обприскувача вміст пакета розчиняють у 6–10 л води. Норма витрати отриманого робочого розчину — 3–5 л на сотку або 2–5 л на дерево залежно від розміру крони.
Колорадський жук
Яблуневий квіткоїд
Застосування. На томатах і картоплі проти колорадського жука й попелиці обприскування проводять при появі шкідника. На капусті — проти хрестоцвітих блішок по сходах, пізніше по вегетації проти попелиці, біланів, совок. На цибулі — проти цибулевої мухи і трипсів. На яблунях — проти комплексу шкідників до і після цвітіння. За сезон можна проводити дві обробки. Яблука, томати, картоплю можна вживати через 20 днів після застосування препарату, цибулю і капусту — через 14 днів.